Wejściówki do kina czekają! Lubicie filmy i macie trochę wolnego czasu? Ten konkurs jest dla Was! Do zgarnięcia są dwa podwójne zaproszenia do kina Helios.

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na dowolnie wybrany seans filmowy w sosnowieckim, bądź dąbrowskim kinie Helios. Aby je otrzymać, należy przesłać odpowiedź na konkursowe pytanie oraz uzasadnić swój wybór w kilku zdaniach:

Który z filmów powinien w tym roku zdobyć Oscara?

Na zgłoszenia czekamy do 9 lutego 2017 roku, do godz. 10.00. Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone podwójnymi wejściówkami do sieci kin Helios. Zwycięzców poinformujemy o wygranej drogą mailową lub telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie pod adres mailowy: konkurs@twojezaglebie.pl w tytule wpisujcie „OSCARY”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia, nazwiska, adresu zamieszkania oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie. Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”

Kino Helios Sosnowiec – ul. Modrzejowska 32B
Kino Helios Dąbrowa Górnicza – ul. Jana III Sobieskiego 6

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here