29 sierpnia w dąbrowskim kinie Helios w ramach projektu „Kino Konesera” zaprezentowany będzie film pt. „Jak rozmawiać z dziewczynami na prywatkach”. Przygotowaliśmy dla Was dwa podwójne zaproszenia.

Kino Konesera to projekt dzięki któremu szerokie grono odbiorców może zapoznać się z niszowymi dziełami z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem. Wyświetlane historie mają na celu nie tylko uprzyjemnić widzowi spędzony czas w naszym kinie, ale również wzbogacić go o nowe wartości, przeżycia i walory wizualne.

Filmy Kina Konesera to często dzieła uhonorowane licznymi nagrodami na festiwalach filmowych. Już 29 sierpnia dąbrowskie kino Helios zaprasza na film pt. „Jak rozmawiać z dziewczynami na prywatkach”. Gościem środowego seansu będzie Patrycja Paczyńska-Jasińska filmoznawczyni i autorka bloga filmowego Se Toci.

Jak rozmawiać z dziewczynami na prywatkach - fot. mat. pras.
Jak rozmawiać z dziewczynami na prywatkach – fot. mat. pras.

Brytyjskie przedmieścia w późnych latach 70. ubiegłego wieku, czasach narodzin punka. Enn jest typowym nastolatkiem, który chce założyć zespół i mieć dziewczynę. Na to ostatnie jest szansa, kiedy na imprezie poznaje eteryczną Zan. Dziewczyna uważa, że punk pochodzi z innej planety. Wygląda na to, że coś jest na rzeczy.

Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do zgarnięcia są dwa podwójne zaproszenia do dąbrowskiego kina Helios, do wykorzystania w dniu 29 sierpnia o godz. 18:30. Aby je zdobyć wystarczy tylko odpowiedzieć na poniższe pytanie:

Jaki jest Twój ulubiony film z Elle Fanning i dlaczego?

Na odpowiedzi czekamy do 29 sierpnia, do godz. 10:00. Najciekawsze odpowiedzi z uzasadnieniem nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami do kina Helios w Dąbrowie Górniczej. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie „Helios Dąbrowa Górnicza”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”