W ostatni wakacyjny weekend, w będzińskim parku Syberka, odbędzie się Zakończenie lata, czyli dwudniowe wydarzenie podczas którego nie zabraknie atrakcji i rozrywki dla każdego, bez względu na wiek.

To już tradycja, że pod koniec wakacji Będzin żegna lato pod gołym niebem. Podobnie będzie w tym roku. Dla mieszkańców przygotowano wiele atrakcji, warto jednak pamiętać o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa.

– W ten weekend w Będzinie, tak jak co roku, koncertowo pożegnamy lato. Bawimy się, ale na nowych zasadach. Tym razem w parku Syberka przyda nam się maseczka i zachowanie dystansu społecznego. Przede wszystkim pamiętajmy jednak o dobrym humorze. Organizatorzy zadbali o wszystkie kwestie bezpieczeństwa i wypełnienie wymogów sanitarno-epidemiologicznych. Proszę o stosowanie się do obowiązujących podczas koncertów zaleceń – mówi Łukasz Komoniewski, prezydent Będzina.

Co czeka mieszkańców? Wydarzenie rozpocznie się w sobotę o godz. 16:00 od występu Całej Góry Barwinków. Następnie, o godz. 18:00 Open the lab, a na zakończenie wieczoru, o godz. 20:00, zagra Gutek.

Drugi dzień, 30 sierpnia rozpocznie się od występu zespołu Grodźczanie (godz. 16:00). A to nie koniec muzycznych atrakcji. Następnie, zaprezentują się Milla (g. 16:30), Duo Feniks (g. 17:00), Kasia Lorenc (g. 17:50), Brygida i Robert Łukowscy (g. 18:40) i Mirosław Szołtysek (g. 19:10). Na zakończenie wieczoru wystąpi Mariusz Kalaga.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here