W najbliższy piątek, 28 sierpnia, w sosnowieckim kinie Helios na kinomaniaków czeka wyjątkowa filmowa uczta – Nocny Maraton Filmowy. Przygotowaliśmy dla Was dwa podwójne zaproszenia.

Już 28 sierpnia, w kinie Helios w Sosnowcu odbędzie się Maraton Wakacyjnych Strachów. – Na zakończenie wakacji zapraszamy na noc pełną paraliżującego strachu – mówią organizatorzy.

Na fanów mocnych wrażeń czekają cztery przerażające horrory. Na początek hipnotyzujący horror Ekstaza. Po krótkiej przerwie makabryczna i pełna czarnego humoru historia pewnego domu w filmie Dziewczyna z trzeciego piętra. Dla najwytrwalszych deser – Mroczna pieśń i na sam koniec Męczennicy.

Nocny Maraton Filmowy w sosnowieckim kinie Helios już 28 sierpnia. Początek o godz. 23.00. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy konkurs, w którym do zgarnięcia są dwa podwójne zaproszenia. Aby je zdobyć, wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie:

Jakie jest Twoje najgorsze wspomnienie wakacyjne?

Na odpowiedzi czekamy do 28 sierpnia, do godz. 10:00. Najciekawsze odpowiedzi z uzasadnieniem nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami do kina Helios w Sosnowcu. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie “Wakacyjne strachy”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie. Dodatkowo, z wejściówki można skorzystać jedynie w momencie kiedy będzie sprzedany chociaż 1 bilet na danym seansie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”