W ręce będzińskich policjantów wpadł 24-letni mężczyzna, u którego w mieszkaniu wykryto prawie kilogram gotowej do spożycia marihuany. W ręce stróżów prawa wpadła także plantacja z sześcioma krzewami konopi.

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową uzyskali informację o 24-letnim mieszkańcu Będzina, który może posiadać znaczne ilości narkotyków i udzielać je innym osobom.

Stróże prawa postanowili to sprawdzić i zapukali do drzwi mieszkania mężczyzny w centrum miasta. W trakcie przeszukania pomieszczeń w lokalu zajmowanym przez 24-latka kryminalni znaleźli sporą ilość gotowej do spożycia marihuany.

Narkotyki w mieszkaniu w centrum Będzina – fot. Policja Będzin
Narkotyki w mieszkaniu w centrum Będzina – fot. Policja Będzin

– Po zważeniu okazało się, że w ręce policjantów trafił prawie kilogram narkotyku. Ponadto na terenie posesji śledczy odkryli też małą plantację, na której rosło 6 krzewów konopi indyjskiej – przekazał Paweł Łotocki z Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.

Zgodnie z policyjnymi ustaleniami 24-latek odpowie nie tylko za posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz ich uprawę, ale również za udzielanie ich innym osobom. O dalszym losie dilera zdecyduje teraz prokurator i sąd. Grozi mu nawet 10 lata więzienia.

Narkotyki w mieszkaniu w centrum Będzina – fot. Policja Będzin
Narkotyki w mieszkaniu w centrum Będzina – fot. Policja Będzin

zagłębie-info

18 KOMENTARZE

  1. Tak lepiej łapać ludzi którzy uprawiają rośliny których nie można przedawkować ani umrzeć na nie. A zostawiać ludzi którzy piją alkohol biją rodziny i którzy prowadzą do śmierci. Brawo polska!

  2. Chore prawo. 10 lat za odrobinę pożytecznego ziele a za hurtową produkcję zabójczego bimbru grozi co najwyżej grzywna. Ziele powinno być legalne bo to bezpieczna używka łagodząca obyczaje, a nie wywołująca agresję jak alkohol czy stymulanty

  3. Ej pieski Ziobry zadowolone z siebie? Jarać wam się chciało i trafiła się okazja za darmo co? Zróbcie porzadek w swoim gnieździe najpierw bo ja znam dużo ludzi z waszego środowiska co ćpają i dosłownie ćpają nie jarają. Największą mafia w Polsce jest rząd i kościół. Wiecie dobrze ze ta roślina nie jest niebezpieczna, a się przypier…….. .

  4. Bez sensu… Jaki kraj takie prawo gdzie zioło nigdy nikogo nie zabiło… Taki wyrok za weed to ostra patologia wymiaru sprawiedliwości żyjemy w tak durnym kraju gdzie za gorsze przestępstwa są mniejsze wyroki. Co za gówno.

  5. Hehe, totalna patologia!! Ten sam „narkotyk” można dostać na receptę w aptece i wtedy nazywa się lekarstwo.. Poje..ło już wszystkich… Sadzić, jarać, zalegalizować!!! Peace…

  6. Super, zamknijmy młodego chłopaka na 10 lat za to że posadził sobie kilka roślin, bo przecież to zagraża zdrowiu i zyciu wszystkich ludzi.
    Współczuję jedynie temu chłopakowi bo nie chciał nikomu zrobić nic złego a przez ten zjebany polski rząd i ich jebane prawa chłopak będzie miał teraz przesrane do końca życia za zwykłe rośliny. Mam nadzieję że kiedyś ktoś poprowadzi Polaków byśmy obalili ten chory rząd.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here