W najbliższą niedzielę, 31 października, w sosnowieckim kinie Helios na kinomaniaków czeka wyjątkowa filmowa uczta – Nocny Maraton Filmowy. Na uczestników czeka straszny wieczór w kinie.

Już 31 października, w kinie Helios w Sosnowcu odbędzie się „Maraton Halloween”. – Nocne Maratony Filmowe Helios, jak co roku stawiają przed Fanami horrorów piekielnie straszny dylemat. Do wyboru mamy dwie noce i dwa zestawy filmów, a w nich aż 8 przerażających horrorów! 29 i 31 października Maratończycy mogą wybierać spośród specjalnie wyselekcjonowanych na tę okazję filmów – mówią organizatorzy.

W pierwszym zestawie wyświetlone będą cztery filmy, których jedynym celem jest… śmiertelnie wystraszyć widzów! Na początek dwie przerażające premiery, długo wyczekiwane “Poroże” oraz „Censor”. Następnie intrygujący i pełen tajemnic “Dom nocny”, a na koniec dla najodważniejszych przedpremierowo “Straszne historie”.

Zestaw drugi to również prawdziwa uczta dla miłośników filmów grozy. Na początek przedpremierowy pokaz filmu “Ty jesteś następna”. Następnie budzący grozę “Candyman”. Kolejno premierowo “Tylko nie zaśnij”, a na koniec przedpremierowo “Halloween”.

Nocny Maraton Filmowy w sosnowieckim kinie Helios już 31 października. Początek o godz. 23.00 i 23:15. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy konkurs, w którym do zgarnięcia są cztery podwójne zaproszenia (po 2 podwójne zaproszenia na każdy z zestawów na 31 października) . Aby je zdobyć, wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie:

Za kogo przebrałbyś/przebrała się na Halloween?

Na odpowiedzi czekamy do 29 października, do godz. 12:00. Najciekawsze odpowiedzi z uzasadnieniem nagrodzimy zaproszeniami do kina Helios. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie “Maraton Halloween”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”