Wojkowice i Zawiercie to kolejne zagłębiowskie miasta, które organizują w tym roku sylwestrową imprezę pod chmurką. Będzie DJ i pokaz sztucznych ogni.

WOJKOWICE

W tym roku mieszkańcy 2017 rok pożegnają w muszli koncertowej w Parku Miejskim. Impreza rozpocznie się o godz. 22.00. Doskonałą atmosferę oraz energetyczną dawkę dobrej muzyki zapewni program przygotowany przez DJ-a. Nie zabraknie też tradycyjnego pokazu sztucznych ogni. Będzie też ciepły poczęstunek. Huczne świętowanie Sylwestra zakończy się o 1 w nocy.

– Każdy uczestnik imprezy będzie miał również okazję do tradycyjnego już poczęstunku w postaci zupy burmistrzówki, która doda nam energii do całonocnej zabawy – podkreśla Tomasz Szczerba, burmistrz Wojkowic.

Miejska impreza organizowana jest po raz trzeci. Poprzednie edycje cieszyły się sporym zainteresowaniem wśród mieszkańców. – Wspólnie przywitajmy nowy 2018 rok – dodaje burmistrz.

ZAWIERCIE

W Zawierciu mieszkańcy będą bawić się na parkingu przed Miejskim Ośrodkiem Kultury „Centrum”. Miejska impreza rozpocznie się o godz. 23:00 od występu zawierciańskiego zespołu Klimat.

Następnie zebranych gości zabawiać będzie DJ. Około północy mieszkańcom życzenia noworoczne przekaże prezydent miasta – Witold Grim. Nie zabraknie także tradycyjnego pokazu sztucznych ogni. Zabawa potrwa do 1:30.

W Sylwestra mieszkańcy naszego regionu na pewno nie będą się nudzić. Jak co roku duże imprezy organizują największe miasta – Sosnowiec, Będzin, Czeladź i Dąbrowa Górnicza.