Urząd Miasta w Czeladzi po raz kolejny zorganizuje imprezę sylwestrową na rynku. Tym razem w nieco innej formule.

W Czeladzi, podobnie jak w wielu innych miastach Zagłębia, odbędzie się impreza sylwestrowa. W tym roku nie wystąpi jednak żadna muzyczna gwiazda. Urzędnicy postanowili zmienić formułę imprezy i zapraszają mieszkańców na muzyczne podsumowanie roku w formie wideoteki.

– DJ Michał Kuźma zaprezentuje muzyczne podsumowanie roku. Na ekranie telebimy zostaną zaprezentowane teledyski do największych przebojów krajowych i zagranicznych, które na YouTube zanotowały najwięcej odsłon – wyjaśnia Tomasz Michałek z biura prasowego Urzędu Miasta w Czeladzi.

Impreza rozpocznie się o godz. 22.00. Nowy Rok w Czeladzi rozświetli pokaz pirotechniczny, przygotowany specjalnie na ten wyjątkowy wieczór. – W ten wyjątkowy wieczór zapraszam na czeladzką starówkę. Podsumowując 2017, jakże dobry i ważny dla naszego miasta, będziemy wspólnie witać nowy 2018 rok, który również zapowiada się bardzo obiecująco. Warto choć na chwilę wybrać się na spacer i odwiedzić pięknie prezentujący się rynek i przypomnieć sobie wszystkie świetne utwory, które w tym roku królowały na listach przebojów – zaprasza Zbigniew Szaleniec, burmistrz Czeladzi.

W Sylwestra mieszkańcy naszego regionu na pewno nie będą się nudzić. Jak co roku duże imprezy organizują największe miasta – Sosnowiec, Będzin i Dąbrowa Górnicza. W tym ostatnim zabraknie jednak plenerowej imprezy. W dębowym mieście odbędzie alternatywna zabawa na plaży miejskiej Pogoria III. Będzie to niewątpliwie „Sylwester dla aktywnych”.