Tegoroczny Sylwester w Będzinie odbędzie się w klimacie lat 70 i 80-tych. W Parku Syberka mieszkańcy bawić się będą w rytmach muzyki takich zespołów jak Abba, Roxette oraz Boney M.

Tradycyjnie już, 31 grudnia, w parku na Dolnej Syberce w Będzinie odbędzie się impreza sylwestrowa, gdzie mieszkańcy bawić się będą przy największych przebojach lat 70. i 80. Pożegnanie roku rozpocznie się o godz. 20:30 od występu zespołu Abba Family.

Następnie usłyszymy zespół Roxanne – Roxette Tribute Band (21:30). Kulminacją imprezy będzie występ zespołu Babylon – Boney M. Cover Show. O północy na będzińskim niebie rozbłyśnie wyjątkowy pokaz fajerwerków.

– Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców Będzina do spędzenia Sylwestrowej Nocy w Parku Syberka. Na ten wyjątkowy wieczór, specjalnie dla mieszkańców przygotowaliśmy program muzyczny, który gwarantuje wyśmienitą zabawę! Jestem przekonany, że światowe przeboje lat 80-tych wprowadzą Państwa w wyjątkowy nastrój, a barwny pokaz fajerwerków rozpocznie szczęśliwy Nowy Rok 2018! – zapowiada Łukasz Komoniewski, prezydent Będzina.