Urząd Miejski w Będzinie po raz kolejny zorganizuje imprezę sylwestrową na Dolnej Syberce. Tym razem gwiazdą wieczoru będzie zespół Łzy.

Tradycyjnie już, 31 grudnia, w parku na Dolnej Syberce w Będzinie odbędzie się impreza sylwestrowa. Pożegnanie roku rozpocznie się o godz. 20.30 występem zespołu Fan-tastic. Następnie usłyszymy Bartka Wronę z zespołem (21.30). Kulminacją imprezy będzie występ uwielbianego przez fanów polskiej muzyki zespołu Łzy (22.30). Na scenie usłyszymy największe hity, takie jak „Agnieszka”, „Oczy szeroko zamknięte” czy „Zatańcz ze mną, proszę”. O północy na będzińskim niebie rozbłyśnie wyjątkowy pokaz fajerwerków.

– Serdecznie wszystkich zapraszam w Sylwestra do wspólnego świętowania w parku na Dolnej Syberce. W programie imprezy znajdą się liczne atrakcje, a wyjątkową atmosferę tego wieczoru zapewni zabawa z takimi artystami polskiej sceny muzycznej jak Fan-tastic, Bartek Wrona z zespołem oraz muzyczna formacja Łzy, która będzie gwiazdą tego wieczoru. O północy niebo nad Będzinem rozświetli pokaz fajerwerków, który wprowadzi nas w noworoczny nastrój – zapowiada Łukasz Komoniewski, prezydent Będzina.

Wcześniej swoje sylwestrowe plany przedstawiły Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza i Czeladź.