echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);

Ladies Night w Cinema City w Sosnowcu to doskonała okazja do spotkania z koleżankami i miłego spędzenia czwartkowego wieczoru. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na najbliższy pokaz.

Historie bohaterskich pilotów samolotów od zawsze poruszają wyobraźnię reżyserów. „Sully” to opowieść o awaryjnym lądowaniu na rzece Hudson. 5 stycznia 2009 roku pilot Chesley “Sully” Sullenberger był zmuszony wylądować uszkodzonym samolotem ze 155 osobami na pokładzie. Sully szybko stał się narodowym bohaterem, jednak podczas śledztwa na jaw wyszły fakty, które poważnie zachwiały jego reputacją.

Ladies Night już 1 grudnia o godz. 19.30 w Cinema City w Sosnowcu (ul. Sienkiewicza 2). Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na ten wyjątkowy wieczór. Wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie:

Który film z Tomem Hanksem jest twoim ulubionym i dlaczego?

Na odpowiedzi (wraz z uzasadnieniem) czekamy do 29 listopada, do godz. 12.00. Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone podwójnymi wejściówkami do kina Cinema City w Sosnowcu. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres: konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie “Ladies Night”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska, adresu zamieszkania oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

echo adrotate_group(8, 0, 0, 0);

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”

echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);