Ladies Night w Cinema City Silesia Katowice to wieczór dedykowany wszystkim kobietom, które kochają kino i spędzanie wolnych chwil z bliskimi osobami. Mamy dla Was podwójne zaproszenie.

Już w czwartek, 9 listopada odbędzie się kolejna edycja „Ladies Night” – cyklicznej imprezy z mnóstwem atrakcji i konkursów z wartościowymi nagrodami dla pań. Tym razem w katowickim kinie Cinema City zostanie pokazana polska komedia romantyczna „Listy do M. Czas niespodzianek”.

Podczas „Ladies Night” panie otrzymają atrakcyjne prezenty oraz wezmą udział w konkursach z nagrodami, natomiast zwieńczeniem wieczoru będzie przedpremierowy pokaz wyjątkowej, świąteczno-romantycznej komedii „Listy do M.3” z udziałem znanych polskich aktorów, m.in.: Borysa Szyca, Piotra Adamczyka i Tomasza Karolaka.

W trzeciej części przeboju kinowego przedstawione zostaną dalsze perypetie znanych widzom bohaterów, jednak pojawią się również nowe postacie, a co za tym idzie, ujrzymy jeszcze więcej ciekawych i wzruszających historii. Podczas jednego dnia, wigilii Bożego Narodzenia splatają się losy kilku osób, co pozwoli nam uwierzyć, że niezwykły świąteczny czas jest pełen niespodzianek.

Ladies Night już 9 listopada o godz. 19.30 w Cinema City Silesia w Katowicach (ul. Chorzowska 107).

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na ten wyjątkowy wieczór. Wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie:

Z czym kojarzą Ci się Święta Bożego Narodzenia?

Na odpowiedzi (wraz z uzasadnieniem) czekamy do 9 listopada, do godz. 10.00. Najciekawsza odpowiedź zostanie nagrodzona podwójnym zaproszeniem do kina Cinema City w Katowicach. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie “Ladies Night”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska, adresu zamieszkania oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”