Jedzenie za zakupy darmowa wrotkarnia oraz konsultacje ze stylistką, to atrakcje, które w tym miesiącu czekają na klientów Centrum Handlowego Plejada Sosnowiec. Jeżeli dołożymy do tego wciąż trwający okres awiacyjnych wyprzedaży – sierpień zapowiada się naprawdę gorąco!

Na początku miesiąca wystartowała akcja „Kupuj i jedz lokalnie”. W ramach promocji Plejada Sosnowiec rozdaje bony do strefy gastronomicznej! Wystarczy jedynie zrobić zakupy za 100 złotych (maksimum na dwóch paragonach) i odebrać voucher o wartości 10 złotych!

Akcja „Kupuj i jedz lokalnie” w Plejadzie – fot. Plejada Sosnowiec
Akcja „Kupuj i jedz lokalnie” w Plejadzie – fot. Plejada Sosnowiec

Bony są wydawane w Infopunkcie znajdującym się na terenie Centrum Handlowego od poniedziałku do soboty, w godzinach od 12.00 do 18.00. Kupony można zrealizować w: Thai Express, Lunch Station, Pierogarni, So!Coffee oraz Carte d’Or.

Od piątku, 7 sierpnia, rozpoczynało się wrotkowe szaleństwo w Plejadzie! Aby skorzystać za darmo z toru wrotkarskiego należy okazać paragon na kwotę 30 złotych. Najmłodsi pod czujnym okiem Instruktora mogą bezpiecznie stawiać swoje pierwsze kroki na wrotkach. Z kolei na nieco bardziej zaawansowanych czekają animacje i konkursy.

Wrotkowe szaleństwo w Plejadzie – fot. Plejada Sosnowiec
Wrotkowe szaleństwo w Plejadzie – fot. Plejada Sosnowiec

Wrotki, kaski i ochraniacze można bezpłatnie wypożyczyć w przygotowanym do tego punkcie. Na wrotkach można szaleć codziennie w godzinach, od 10.00 do 21.00.