Egzotyczne wycieczki, prawdziwa miłość, wymarzona sylwetka. To tylko część z marzeń pań, które wzięły udział w pierwszym spotkaniu Plejady Kobiet. O czym jeszcze marzą kobiety?

23 marca ruszył nowy cykl spotkań Plejada kobiet, skierowany wyłącznie do pań. W ramach czwartkowych spotkań mieszkanki całego Zagłębia mogą spotkać się i porozmawiać ze specjalistami w danej dziedzinie.

Plejada kobiet to projekt o charakterze cyklicznym, który będzie składać się z 7 spotkań organizowanych raz w miesiącu, przez cały rok, w Centrum Handlowym Plejada Sosnowiec. Spotkania odbywać się będą zawsze w czwartki, a uczestniczące w nich panie będą miały okazję do konsultacji z psychologiem, coachem, stylistką, dietetykiem i innym specjalistami.

Plejada kobiet - fot. mat. pras.

W ramach pierwszego spotkania mieszkanki rozmawiały o…marzeniach. Przy wsparciu trenerki Moniki Sobańskiej, uczestniczki spotkania tworzyły własne Mapy Marzeń. Mają one posłużyć nie tylko do odkrycia, co tak naprawdę gra nam w duszy ale i codziennej motywacji do spełniania tych najskrytszych i najważniejszych pragnień.

Kolejne spotkanie z cyklu Plejada Kobiet odbędzie się 20 kwietnia. Gościem specjalnym będzie stylistka Anna Oramus, która zdradzi, jakie trendy będą obowiązywać w sezonie wiosna/lato 2017. Dodatkowo jedna z uczestniczek spotkania będzie miała możliwość poddania się wiosennej metamorfozie.

 

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here