Samochód, laptop, smartfon, tablet i wiele innych wspaniałych nagród już od wtorku, 6 września czeka na klientów Centrum Handlowego Plejada Sosnowiec w Letniej Loterii Plejady. W puli Loterii codziennie pojawiają się nowe nagrody do wygrania.

16 sierpnia ruszyła w Centrum Handlowym Plejada Sosnowiec Letnia Loteria. Biorąc w niej udział wygrać można samochód, sprzęt RTV i AGD, biżuterię, laptop, tablet i wiele innych, cennych nagród.

By wziąć udział w Loterii wystarczy zrobić zakupy w Centrum Handlowym Plejada Sosnowiec na kwotę co najmniej 100 zł. W zamian za paragony na taką kwotę, klient otrzymuje kupon, który daje aż dwie szanse na wygraną.

– Po pierwsze kupon ten bierze udział w losowaniu nagrody natychmiastowej. Do wygrania są tu nagrody rzeczowe oraz vouchery kwotowe, które można zrealizować w wybranych sklepach CH Plejada Sosnowiec. By wygrać nagrodę natychmiastową wystarczy zeskanować kupon w Loteriomacie w Punkcie Obsługi Loterii, który znajduje się tuż obok strefy restauracyjnej w Plejadzie – informują organizatorzy Loterii.

To jednak nie koniec. Aby 10 września wziąć udział w losowaniu nagród głównych, a wśród nich tej najważniejszej – Toyoty Aygo, zeskanowany kupon należy wrzucić do urny, stojącej przy Punkcie Obsługi Loterii.

Za każde wydane 100 zł klient otrzymuje jeden kupon, a każdy z nich zwiększa szanse zarówno na wygranie nagrody natychmiastowej jak i jednej z nagród głównych.

Szczegóły Letniej Loterii na www.plejada.com.pl oraz na www.facebook.com/CentrumPlejadaSosnowiec

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here