Od 17 do 21 maja remontowany będzie fragment ul. Robotniczej w Dąbrowie Górniczej, który w tym czasie zostanie wyłączony z ruchu. Zamknięcie wymusi też zmiany w kursowaniu autobusów.

Prace obejmą odcinek ul. Robotniczej od ronda przed parkiem Zielona do skrzyżowania z ul. Letnią. Od 17 do 21 maja ten fragment drogi będzie nieprzejezdny. Podczas remontu inaczej kursować będą autobusy nr 16, 79, 242 i 716. W trakcie robót będzie miejscowo wymieniana nawierzchnia i wzmacniana podbudowa jezdni. Asfaltowanie wykonane zostanie w ramach gwarancji.

Zmiany tras autobusów

Linie nr 16 i 242 od ul. Robotniczej pojadą ul. Letnią do przystanku Dąbrowa Górnicza Korzeniec Kopalnia Piasku. Trasa powrotna przebiegnie analogicznie. Obsługa przystanków Dąbrowa Górnicza Korzeniec Park Zielona tymczasowo będzie się odbywała na ul. Letniej, w rejonie skrzyżowania z ul. Robotniczą.

Linia nr 79 będzie kursowała z Będzina i Psar (od ul. Letniej) tylko do przystanku Dąbrowa Górnicza Korzeniec Kopalnia Piasku. Linia nr 716 będzie dojeżdżać tylko do przystanku Dąbrowa Górnicza Korzeniec Rondo.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE:

Przejazd na Konopnickiej ponownie otwarty. Na Granicznej budują rondo