Justyna Miszczyk została II zastępcą prezydenta Zawiercia. Do tej pory była dyrektorem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, a wcześniej pracowała m.in. w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie.

Prezydent Zawiercia, Łukasz Konarski podjął decyzję, że stanowisko II zastępcy obejmie Justyna Miszczyk. – Znam Justynę Miszczyk od ponad 16 lat. Przez ostatni rok rozwiązała większość problemów w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej. Teraz będzie nadal pracowała dla dobra wszystkich mieszkańców Zawiercia, ale już w nieco innej roli – podkreśla Łukasz Konarski, prezydent Zawiercia.

Justyna Miszczyk jest absolwentką Politechniki Częstochowskiej. Od 2004 do 2007 roku pracowała w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Następnie była zatrudniona w jednej z siewierskich firm, gdzie zajmowała się zamówieniami zagranicznymi oraz w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie. Od października 2015 roku pracowała w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej jako koordynator projektów, a od 2019 roku jako dyrektor MOPS.

– Jestem gotowa do realizacji nowych zadań. Będę odpowiadała teraz za działalność Agencji Rozwoju Zawiercia, wydziału nieruchomości, gospodarki miejskiej i transportu, wydziału inwestycji i zamówień publicznych, a także MOPS – podkreśla Justyna Miszczyk, zastępca prezydenta Zawiercia.

CZYTAJ TAKŻE:

Prezydent powołał nowego zastępcę. Jest to osoba znana z działalności związkowej