Prezydent Zawiercia, Łukasz Konarski udostępnił na swoim profilu społecznościowym treść maila, który wysłano na pocztę urzędu miejskiego. W wiadomości ktoś grozi mu śmiercią.

Na swoim profilu w mediach społecznościowych prezydent Zawiercia opublikował treść maila, w którym anonim grozi mu śmiercią. – Miarka się przebrała Łukaszu Konarski, wkrótce przedziurawię ci serce bydlaku. Zniszczę cię za to co zrobiłeś swoim mieszkańcom (w tym mi i mojej rodzinie). Szykuj się na koniec – napisał anonim.

Łukasz Konarski sprawy nie zamierza bagatelizować i zapowiada zgłoszenie sprawy do odpowiednich organów. – Zdaję sobie sprawę z tego, że praca dla mieszkańców Zawiercia to ogromne wyzwanie. Wciąż zamierzam wprowadzać pozytywne zmiany w mieście. Nawet pomimo takich maili, w których granica została wyraźnie przekroczona. Sprawę zgłaszam odpowiednim organom – napisał prezydent Zawiercia. – Dodam, że samorządowcy z naszego regionu otrzymali podobne maile – dodał.

Warto nadmienić, że od kilku tygodni maila z pogróżkami dostają prezydenci różnych miast w całej Polsce. Na razie nie wiadomo czy jest to ze sobą związane.

CZYTAJ TAKŻE:

Zacięta walka do ostatnich chwil. Kto został prezydentem Zawiercia?