Potrącił policjanta podczas Zagłębiowskiej Masy Krytycznej. Motocyklista poszukiwany

2
2335
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);

Policja poszukuje motocyklisty, który 3 maja przed godz. 16.00, podczas Zagłębiowskiej Masy Krytycznej w Dąbrowie Górniczej, potrącił policjanta zabezpieczającego przejazd rowerzystów.

Podczas zabezpieczenia przejazdu rowerzystów biorących udział w Zagłębiowskiej Masie Krytycznej, w rejonie ronda przy al. Róż i ul. Królowej Jadwigi w Dąbrowie Górniczej policjanci zauważyli motocyklistę, który z dużą prędkością jechał na jednym kole pomiędzy stojącymi samochodami.

W trosce o bezpieczeństwo uczestników imprezy, policjant zabezpieczający okolice ronda polecił zatrzymanie się kierowcy jednoślady. Gdy mundurowy podszedł do niego, chcąc poinformować go o wstrzymaniu ruchu, motocyklista gwałtownie ruszył i uderzył policjanta lusterkiem.

Poszukiwany miał na sobie biało-czarny kombinezon. Jego sportowy motocykl był w podobnych barwach. Policjanci z Dąbrowy Górniczej proszą o pomoc w odnalezieniu sprawcy.

– Prosimy świadków lub osoby dysponujące zdjęciami, czy nagraniami wideo z tego zdarzenia, o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej – apeluje Mariusz Miszczyk z Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej.

CZYTAJ TAKŻE:

Już po raz dziesiąty odbyła się Zagłębiowska Masa Krytyczna. Prawie cztery tysiące rowerzystów z Zagłębia przejechało przez cztery miasta naszego regionu. Według nieoficjalnych informacji na starcie dziesiątej Zagłębiowskiej Masy Krytycznej pojawiło się prawie cztery tysiące rowerzystów. Tegoroczna trasa miała swój...
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);