Policjanci poszukują 11-letniego Sebastiana Hrabi z Katowic. Chłopiec nie wrócił z placu zabaw do domu, a kontakt z nim się urwał.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, 11-letni Sebastian Hrabia wyszedł w sobotę, 22 maja 2021 roku, na plac zabaw. Do domu miał powrócić o 19.00, jednak wysłał sms-a do matki z prośbą o przesunięciu powrotu na godzinę 19.30. Chłopiec otrzymał zgodę na późniejszy powrót, jednak do domu nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego

Wzrost ok 140 cm, szczupłej budowy ciała, włosy długie do ramion ciemny blond, nos prosty, oczy ciemnobrązowe. W dniu zaginięcia chłopiec miał na sobie: buty sportowe marki Nike koloru czarno-czerwonego z białą podeszwą, spodnie dresowe koloru czarnego, żółtą bluzę sportową z kapturem typu kangurka i jasnoniebieską kurtkę jeansową.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Katowicach pod numerem telefonu 47 85 125 55, 47 85 120 00 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem 112.

AKTUALIZACJA

Zaginiony 11-latek nie żyje. Ciało chłopca znaleziono w Sosnowcu. Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach ustalili i zatrzymali 41-letniego sosnowiczanina, mogącego mieć związek ze sprawą.

Zaginiony 11-letni Sebastian nie żyje. Policja odnalazła ciało chłopca w Sosnowcu