Trwają półfinały w Kraju Basków. Jednym z półfinalistów 10. edycji programu MasterChef jest 23-letni Maciek Regulski w Dąbrowy Górniczej.

MasterChef to polski program kulinarny emitowany na antenie TVN, w którym kucharze amatorzy walczą o tytuł Mistrza Kuchni, nagrodę pieniężną w wysokości 100 tysięcy złotych i kontrakt na wydanie autorskiej książki kucharskiej.

Obok jury programu: Magdy Gessler, Anny Starmach i Michela Morana uczestnicy spotkają się też z największymi autorytetami kulinarnymi na świecie, mając niepowtarzalną szansę zaprezentować im swoje niezwykłe umiejętności.

Obecnie emitowana jest 10. edycja programu. Jednym z uczestników jest 23-letni Maciek Regulski w Dąbrowy Górniczej, który dał się poznać jurorom oraz widzom jako ambitny i pomysłowy kucharz.

maceik regulski
MasterChef – fot. mat. pras.

W niedzielnym odcinku najlepsi kucharze dostaną przepustkę do wielkiego finału. Czy wśród finalistów znajdzie się zdolny Zagłębiak? Aby to uczynić będzie musiał zaimponować swoimi zdolnościami Paulo Airaudo – szefowi kuchni trzech restauracji i zdobywcy łącznie 3 gwiazdek Michelin, a następnie Elenie Arzak.

Nowe odcinki MasterChefa emitowane są w każdą niedzielę o 20:00 w TVN.

CZYTAJ TAKŻE:

23-latek z Zagłębia zachwycił jurorów MasterChefa