echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);

Potwierdzono pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem w Czeladzi. To pielęgniarka z powiatowego szpitala. 40 osób objętych zostało kwarantanną szpitalną. 

We wtorek, 31 marca, potwierdzono pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem w Czeladzi. Ze wstępnych ustaleń wynika, że chodzi o pielęgniarkę z czeladzkiego szpitala. – Oddział na którym pracowała pielęgniarka i izba przyjęć są zamknięte. A osoby, które miały z nią styczność zostaną objęte kwarantanną i zapewne poddane testom na obecność wirusa – poinformował burmistrz Zbigniew Szaleniec.

Szpital w Czeladzi potwierdził, że koronawirusem zaraziła się jedna z pielęgniarek oddziału chorób wewnętrznych z pododdziałem szybkiej diagnostyki kardiologicznej. Działalność oddziału została wstrzymana. – 40 osób, w tym pacjenci oraz pozostały personel, zostali objęci kwarantanną szpitalną do dowołania – poinformował szpital.

Burmistrz apeluje do mieszkańców, aby przestrzegali zasad bezpieczeństwa. – Niech to będzie dla nas jeszcze jedna przestroga, by stosować się bezwzględnie do wszystkich obowiązujących i zaktualizowanych dzisiaj przez rząd przepisów oraz zaleceń. Bądźmy razem z naszą mieszkanką i ewentualnymi zakażonymi osobami, by jak najszybciej wyzdrowiały – podkreśla Zbigniew Szaleniec.

UWAGA!!! Drodzy mieszkańcy niestety mamy w Czeladzi, pierwszy przypadek osoby zarażonej koronawirusem.

Nie mam…

Opublikowany przez Zbigniewa Szaleńca Wtorek, 31 marca 2020

echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);