echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);

Pasażer autobusu napluł i znieważył kierowcę, który odmówił mu przejazdu ze względu na przekroczenie obowiązującej liczby przewożonych osób.

Do przykrego incydentu doszło na przystanku „Sosnowiec Osiedle Zagórze”. Kierowca autobusu, który pomagał wysiąść osobie niepełnosprawnej został zaatakowany przez pasażera, któremu odmówił przejazdu.

– Karygodna sytuacja spotkała wczoraj naszego kierowcę, który na przystanku Sosnowiec Zagórze Osiedle podczas wysadzania pasażera na wózku inwalidzkim został opluty i znieważony przez osobę, która została poproszona o niewchodzenie do autobusu ze względu na przekroczenie maksymalnej dozwolonej liczby osób w pojeździe – relacjonują przedstawiciele PKM Sosnowiec.

Warto przypomnieć, że epidemia koronawirusa wymusiła wprowadzenie ograniczeń w komunikacji miejskiej. Zgodnie ze ograniczeniami wprowadzonymi od 25 marca danym pojazdem podróżować może tylu pasażerów, ile wynosi połowa miejsc siedzących. Kierowcy muszą przestrzegać przepisów.

– Pandemia koronawirusa jest trudnym wyzwaniem dla nas wszystkich. Nasi pracownicy, również stoją na pierwszej linii walki z koronawirusem w Polsce i są w grupie najbardziej narażonych na zakażenie. Choć tak jak my boją się o zdrowie swoje i swoich rodzin, nie porzucili miejsc pracy tylko, każdego dnia podejmują prace za kierownicą i zawożą nas w miejsce, do którego potrzebujemy w danej chwili dotrzeć. Bądźmy bardziej życzliwi i wyrozumiali dla kierowców, którzy dla bezpieczeństwa pasażerów przestrzegają obowiązujących zasad. Korzystajmy bezpiecznie i odpowiedzialnie z transportu publicznego – apelują przedstawiciele PKM Sosnowiec.

echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);