Policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, który okradał sklepy na terenie jednego z sosnowieckich centrów handlowych. 22-latkowi grozi 5 lat więzienia.

Od jakiegoś czasu na terenie jednego z sosnowieckich centrów handlowych, regularnie dochodziło do kradzieży. Po kolejnym zgłoszeniu, kiedy łupem złodzieja padły luksusowe okulary, policjanci przejrzeli sklepowy monitoring, wówczas okazało się, że na zapisie widać znanego im, młodego mężczyznę.

– 22-latek nie posiada stałego miejsca zamieszkania, jednak mundurowi szybko namierzyli, gdzie może przebywać. Kiedy zauważyli go na ulicy od razu chcieli go zatrzymać, jednak podejrzewany również ich rozpoznał i rzucił się do ucieczki. Po krótkim pościgu został schwytany – informuje Sonia Kepper, rzecznik KMP w Sosnowcu.

W toku dalszych czynności okazało się, że na terenie tego samego centrum handlowego dokonał jeszcze innych kradzieży- wówczas jego łupem padła odzież. Policjanci nie wykluczają, że zatrzymanemu zostaną przedstawione kolejne zarzuty. Za popełnione przestępstwa może trafić do więzienia nawet na 5 lat.

Czy jesteś za rezygnacją ze zmiany czasu?

View Results

Ładowanie ... Ładowanie ...