W Sosnowcu, przy Al. Zagłębia Dąbrowskiego 19, tuż przed Dąbrową Górniczą, uruchomiony został przez firmę Mucha Auto nowy, autoryzowany salon samochodów marki Opel. Wyposażony jest także w nowoczesne zaplecze serwisowe. Poza punktami dealerskimi w Mikołowie i Tychach jest to już trzecia autoryzowana stacja Opla należąca do rodzinnej firmy Tomasza i Marka Mucha.

Z okazji otwarcia nowego salonu i serwisu w Sosnowcu firma przygotowała ciekawą promocję na samochody marki Opel, których zaprezentowano tutaj pełną gamę. Od Adama i Corsy, poprzez Astry IV i V, Merivę, Zafirę, Mokkę do Crosslanda i Grandlanda po ekskluzywne Insignie. Nie brakuje również samochodów dostawczych. Wszystkie modele można zindywidualizować, tzn. dobrać wersje silnikowe i wyposażenia, kolorystykę i akcesoria elektroniczne według swoich upodobań, preferencji i potrzeb. Warto w tych dniach wybrać się do salonu Opel-Mucha w Sosnowcu i skorzystać z czasowej oferty specjalnej, gdyż zapasy aut z tzw. stoku schodzą jak przysłowiowe ciepłe bułki.

Wystarczy wspomnieć, że np. Opel Corsa można kupić już za 44 tys. zł, Opel Astra rocznika 2018 za 59 tys. zł, a Opel Astra V-tej generacji za ok. 60 tys. zł. Mokka oferowana jest już za 70 tys. zł, a wspaniały Grandland za ok. 80 tys. zł. W przypadku zakupu Insigni najlepiej porozmawiać ze sprzedawcą, gdyż możliwość skonfigurowania tego modelu przez klienta jest bardzo szeroka.

Crossland X znajduje coraz więcej nabywców – fot. mat. pras.
Crossland X znajduje coraz więcej nabywców – fot. mat. pras.

– Jest to duża satysfakcja sprzedawać i serwisować samochody marki Opel, które zawsze wyróżniały się na rynku motoryzacyjnym innowacyjnością stosowanych w nich rozwiązań technicznych – podkreśla Tomasz Mucha. – A po połączeniu potencjału Opla z francuską Grupą Motoryzacyjną PSA tych atutów jeszcze nam przybyło. Chociażby bardzo ekologiczne, wydajne i oszczędne silniki nowej generacji. Konstruktorzy Opla i Peugeota już pracują nad nowymi innowacyjnymi modelami, w tym również hybrydowymi, które pewnie już niebawem będziemy mogli zaproponować naszym klientom – dodaje.

– Zagłębie Dąbrowskie to rozległy region obejmujący kilka dużych miast i wiele gmin, począwszy od Sosnowca i Dąbrowy Górniczej aż po Zawiercie i Olkusz – zauważa kierownik Działu Sprzedaży salonu Opel Mucha w Sosnowcu. – Mamy więc znaczny obszar do obsłużenia i „zagospodarowania”. W sytuacji gdy dwa inne salony marki Opel w Zagłębiu zakończyły działalność w autoryzowanej sieci, na nas spoczywa znacznie większy obowiązek zaspokajania potrzeb handlowych i serwisowych mieszkańców tego regionu w zakresie marki Opel. Na szczęście posiadamy sprawdzony już i doświadczony personel zarówno w salonie sprzedaży, jak i w serwisie – podkreśla.

W nowym autosalonie doświadczeni handlowcy i serwisanci – fot. mat. pras.
W nowym autosalonie doświadczeni handlowcy i serwisanci – fot. mat. pras.

W Zagłębiu, oprócz kilkusettysięcznej liczby mieszkańców znajduje się tysiące firm, dla których salon w Sosnowcu posiada ciekawą ofertę tzw. zakupów flotowych, czyli większej ilości samochodów osobowych i dostawczych na potrzeby przedsiębiorstwa. Zauważalne jest coraz większe zainteresowanie w tym segmencie kupujących właśnie marką Opel, gdyż różnorodność modeli, ich funkcjonalność, niezawodność i ekonomika eksploatacji przyciągają rozsądnie kalkulujących klientów firmowych.

Samochody marki Opel sprzedawane są w firmie Mucha Auto od 1993 roku. Tak więc zdarzają się klienci, którzy w Mikołowie lub Tychach kupują swoje drugie, trzecie a nawet czwarte auto marki Opel. Podobnie będzie i w Sosnowcu. Zmotoryzowani chętnie odwiedzają salony Opel Mucha ponieważ firma ta obsługuje klientów kompleksowo. Oferuje nie tylko sprzedaż nowych i używanych aut (przyjętych w komis lub przy rozliczeniu), lecz także pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, obsługę kredytową i leasingową, atrakcyjne pakiety ubezpieczeniowe, sprzedaż akcesoriów i części zamiennych, a to wszystko w przyjaznej atmosferze i przeświadczeniu, że klient jest najważniejszy.

Nowocześnie wyposażony serwis – fot. mat. pras.
Nowocześnie wyposażony serwis – fot. mat. pras.

– Wszystkie salony firmy Mucha Auto dysponują nowoczesnym zapleczem techniczno-serwisowym do wykonania wszelkich napraw mechanicznych i elektrycznych – dodaje szef marketingu i promocji firmy Mucha. – Natomiast w Mikołowie mamy centralną blacharnię-lakiernię, takie Centrum Napraw Powypadkowych. W razie potrzeby, dowozimy tam auta, bez fatygowania w tym celu klienta, któremu zapewniamy samochód zastępczy na czas naprawy – dodaje.

Prawdziwy wysyp modeli Opla – fot. mat. pras.
Prawdziwy wysyp modeli Opla – fot. mat. pras.

W branży motoryzacyjnej Opel przoduje w zakresie produkcji nowoczesnych i oszczędnych silników z wtryskiem bezpośrednim, i łańcuchowym paskiem rozrządu. Z takim silnikiem można ujechać 100 km spalając tylko 5,5 litra benzyny. Uznaniem wśród zmotoryzowanych cieszą się samochody marki Opel z fabrycznie montowaną instalacją gazową, co gwarantuje jej dużą niezawodność. Firmy oraz osoby prowadzące działalność gospodarczą z pewnością zainteresuje w salonach Opel Mucha bogata oferta wielofunkcyjnych samochodów dostawczych. Dodając do tego korzystne warunki kredytowe i leasingowe, zakup nowego auta może się okazać całkiem łatwy. Warto tu wspomnieć, że Opel posiada jednocześnie najgęściej rozbudowaną sieć serwisową w Polsce, co użytkownikom tej marki pozwala wszędzie czuć się bezpiecznie i pod opieką.

Salon Mucha Auto w Sosnowcu
Al. Zagłębia Dąbrowskiego 19
32 428 40 45