W ścisłym centrum Będzinie powstanie Osiedle Rycerskie. Trzy nowoczesne bloki mają powstać przy ul. Jasnej i 11 Listopada. W ramach inwestycji powstanie 100 mieszkań.

Osiedle zaprojektowane jest według najnowszych trendów. Przyjazna mieszkańcom infrastruktura to również efekt zastosowania nowoczesnych, solidnych rozwiązań technicznych wykorzystanych przy budowie osiedla.

– Idealna lokalizacja osiedla pozwoli mieszkańcom cieszyć się dostępem do całej infrastruktury miejskiej w zasięgu kilku minut. W pobliżu zespołu bloków znajdziemy sklepy, punkty komunikacyjne, park z będzińskim zamkiem oraz placówki zdrowotne i oświaty – podkreślają przedstawiciele biura deweloperskiego Musiał Nieruchomości.

W ramach inwestycji powstaną 3 czteropiętrowe budynki mieszkalne, w sumie ponad 100 mieszkań w metrażach od 40m2. Przyszli mieszkańcy będą mieli do wyboru mieszkania 2-, 3-, 4- pokojowe. Ponadto dla bardziej wymagających klientów istnieje możliwość łączenia powierzchni, co pozwoli każdemu znaleźć idealne mieszkanie dla siebie.

Osiedle Rycerskie

Nowych lokatorów powinny także zadowolić niskie koszty utrzymania mieszkań. Brak spółdzielni mieszkaniowej pozwoli utrzymać miesięczne opłaty za mieszkanie (utrzymanie części wspólnych, zarząd, fundusz remontowy) na poziomie 3zł/m2. Dodatkowo zastosowanie najnowszych technologii pomoże zaoszczędzić na rachunkach za media. Wszystkie te czynniki wpłyną na niskie koszty eksploatacji mieszkania.

Wszystkie mieszkania będą miały dostęp do balkonu lub tarasu. W każdym bloku znajdzie się nowoczesna winda. Do dyspozycji mieszkańców oddany będzie również parking podziemny i naziemny.

Budowa pierwszego bloku powinna zakończyć się w I połowie 2018 roku. Rezerwacja mieszkań w ramach tej części inwestycji już ruszyła.