W najbliższy piątek, 20 grudnia, w sosnowieckim kinie Helios na kinomaniaków czeka wyjątkowa filmowa uczta – Nocny Maraton Filmowy. Przygotowaliśmy dla Was dwa podwójne zaproszenia.

Już 20 grudnia, w kinie Helios w Sosnowcu odbędzie się Maraton Gwiezdnych Wojen. – Jesteśmy przekonani, że tak ogromna dawka emocji i zapierających dech efektów specjalnych jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć – zapowiadają organizatorzy.

Nocny maraton będzie niepowtarzalną nocą z trzema najnowszymi częściami Gwiezdnych Wojen. Na początek Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy, w której swoją przygodę rozpoczynają nowi bohaterowie. Następnie Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi kontynuacja przygód Rey oraz spotkanie z legendarnym Lukiem Skywalkerem. Na koniec premierowo Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie, w którym jasna i ciemna strona mocy stoczą ostateczną batalię.

Nocny Maraton Filmowy w sosnowieckim kinie Helios już 20 grudnia. Początek o godz. 23.00. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy konkurs, w którym do zgarnięcia są dwa podwójne zaproszenia. Aby je zdobyć, wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie:

Za co lubisz sagę Gwiezdnych Wojen?

Na odpowiedzi czekamy do 20 grudnia, do godz. 10:00. Najciekawsze odpowiedzi z uzasadnieniem nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami do kina Helios w Sosnowcu. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie “Maraton Gwiezdnych Wojen”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”