Policjanci z dąbrowskiej drogówki zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców. Jeden miał ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie, a drugi – ponad 2 promile.

4 października policjanci z Dąbrowy Górniczej zatrzymali dwóch kolejnych nietrzeźwych kierowców. Pierwszy został zatrzymany w nocy, przez patrol drogówki, na ul. Kościuszki, gdzie kierował samochodem marki honda civic. – Był to 41-letni mieszkaniec naszego miasta, u którego podczas badania stwierdzono 1,74 promila alkoholu – przekazał asp. Bartłomiej Osmólski z Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej.

Drugą osobą okazała się być kobieta, która w niedzielny poranek spowodowała kolizję na ul. Parkowej. – 55-letnia dąbrowianka, nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i uderzyła w betonowe ogrodzenie. Tu badanie wykazało 2,24 promila alkoholu – dodaje Bartłomiej Osmólski.

Za jazdę „na podwójnym gazie” zatrzymanym grozi teraz kara grzywny i do 2 lat pozbawienia wolności.

6 KOMENTARZE

  1. No zaraz…
    Czy podszywacze robią coś nielegalnego? Coś, co można by zakwalifikować jako działanie niezgodne z prawem? Skoro protokół komentarzy dopuszcza stosowanie DOWOLNEJ nazwy…?
    Oczywiście – można się spierać o dobre zwyczaje. Ale w sytuacji, której celem jest konkretne działanie (w tym wypadku wykazanie, że każdy może użyć dowolnej nazwy i wykorzystywać to np. do sugerowania, że dany użytkownik ma takie a nie inne poglądy, choć w istocie ma zgoła odmienne, co jest w najlepszym razie niepokojące), chyba nie ma o co kruszyć kopii.
    To redakcja, albo obsługa informatyczna jedzie po bandzie. To oni stawiają ogrodzenia, wytyczają pole działania. I tam proszę wnosić spostrzeżenia. Przynajmniej dopóki my, Widzący, nie podpadniemy pod jakiś paragraf. Pomówienia, kalumnie, oszczerstwa, groźby karalne itp.
    Ende!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here