Tymczasowym aresztowaniem na trzy najbliższe miesiące zakończyła się kilkutygodniowa znajomość 40-latka z poznaną za pośrednictwem internetowego portalu randkowego mieszkanką Będzina.

Znajomość mieszkanki Będzina z 40-letnim mężczyzną rozpoczęła się w lipcu za pośrednictwem popularnego, internetowego portalu randkowego. W okresie wakacji para spotkała się ze sobą kilka razy, jednak oczekiwania obojga były zdecydowanie rozbieżne.

Gdy kobieta, po kilku spotkaniach, postanowiła ograniczyć kontakty, 40-latek stawał się coraz bardziej nachalny. Mężczyzna zaczął nękać znajomą i nachodzić ją w domu. Sytuacja robiła się coraz poważniejsza, zraniony mężczyzna kontaktując się z kobietą kierował wobec niej groźby popełnienia przestępstwa.

Pod koniec sierpnia, mężczyzna przeszedł „od słów do czynów”. Najpierw dokonał zniszczenia telefonu komórkowego należącego do kobiety, by później wybić także szyby w oknach jej mieszkania. Gdy będzińscy stróże prawa dowiedzieli się o zastraszaniu i nękaniu kobiety, zatrzymali jej niebezpiecznego „wielbiciela”. Dalszym jego losem zajmie się sąd i prokurator. Grozi mu nawet 5 lat więzienia.

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here