Policja poszukuje mężczyzny, który w sobotę, 25 sierpnia w Będzinie, w rejonie przystanku autobusowego przy skrzyżowaniu ulic Żeromskiego i Niemcewicza, napadł na kobietę.

Policja opublikowała portret pamięciowy mężczyzny, który napadł i usiłował wykorzystać seksualnie 51-letnią kobietę. Do zdarzenia doszło w sobotę, 25 sierpnia, około godziny 6.40 w Będzinie w rejonie przystanku autobusowego przy skrzyżowaniu ulic Żeromskiego i Niemcewicza.

Mężczyzna może mieć około 30 lat, ma około 178 – 180 cm wzrostu, muskularną budowę ciała, włosy ciemne, krótko przystrzyżone o ciemnych oczach. W dniu zdarzenia sprawca ubrany był w krótkie spodenki.

Policja prosi o pomoc w ustaleniu personaliów poszukiwanego mężczyzny.

Osoby, które mogą znać tożsamość prezentowanego na portrecie mężczyzny oraz świadkowie tego zdarzenia (w szczególności podróżujący w godzinach rannych ulicą Żeromskiego), proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Będzinie nr telefonu 32 368 02 55, 32 368 02 66, nr alarmowe 997 lub 112. Przypominamy również, że możliwe jest anonimowe przekazanie tych informacji za pośrednictwem strony internetowej będzińskiej policji w zakładce „Powiadom nas”.