echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);

11 września odbędzie się kolejny koncert z cyklu „Dąbrowa łączy pokolenia”. Kogo tym razem usłyszymy na deskach Pałacu Kultury Zagłębia?

Tym razem, na scenie Pałacu Kultury Zagłębia zaprezentują się muzyczni laureaci nagród prezydenta miasta w dziedzinie kultury. Tym wyróżnieniem, na przestrzeni szesnastu lat, uhonorowanych zostało kilkudziesięciu artystów, zarówno muzyków, jak również plastyków czy literatów.

W trakcie najbliższego koncertu, który rozpocznie się o godz.18, wystąpią Dombrowa Piano Duo, Dariusz Ziółek, Zespół Pieśni i Tańca Gołowianie, Katarzyna Hajduk-Konieczna, Anna Hajduk-Rynkowicz, Dariusz Szweda i Tomasz i Banasik, Marcin Maślak, Piotr Zajdek, Jarosław Cyba, Kabaret DNO, Miejska Orkiestra Dęta, Łukasz Baruch, Cezary Biesiadecki, Jerzy Sojka, Agata Widera-Burda, Mirosław Witek, a także Karolina Żelichowska.

„Dąbrowa łączy pokolenia” to cykl odbywający się od 2017r. w Pałacu Kultury Zagłębia. Umożliwia osobom w różnym wieku udział za przystępną cenę w wydarzeniu kulturalnym. Do tej pory odbyło się siedem imprez pod tym szyldem. Wystąpili Piotr Machalica, Elżbieta Adamiak, Marek i Maja Sikorowscy, Jacek Wójciki, Sonia Bohosiewicz, wystawiono też spektakl „Co widziała Pani Z.?”.

„Dąbrowa łączy pokolenia” to nie tylko muzyka i teatr. Wydarzeniom towarzyszyły m.in. bezpłatne konsultacje medyczne czy spotkania poświęcone zdrowiu. Sprzedaż biletów na najbliższy koncert, w cenie 15 zł, rozpoczęła się 30 sierpnia.

echo adrotate_group(8, 0, 0, 0);

Warto także dodać, że przed koncertem będzie można dowiedzieć się, jak skorzystać z „Busa seniora”. To propozycja dla osób w wieku 60+, umożliwiająca za niewielką opłatą dogodny dojazd do lekarza czy urzędów. Koncert to również okazja, żeby wyrobić Kartę Seniora, uprawniającą do zniżek, a także otrzymać „Kopertę Życia”. Jest to specjalna koperta, zawierająca najważniejszych informacji o stanie zdrowia, przyjmowanych lekach, alergiach na leki, kontaktach do najbliższych. Pakiet z takimi informacjami powinien być przechowywany w lodówce lub na niej, czyli w charakterystycznym miejscu, łatwo dostępnym dla służb ratowniczych.

echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);