Policjanci zatrzymali ostatniego z napastników, którzy pod koniec października, na terenie gminy Ogrodzieniec, dokonali rozboju. Młodzi mężczyźni napadli i pobili 27-latka.

Pod koniec października, na terenie gminy Ogrodzieniec, doszło do rozboju. Zamaskowani napastnicy wdarli się na posesję, a następnie pobili 27-latka będącego w garażu. Zabrali również jego dwa telefony. Pokrzywdzony o wszystkim powiadomił policjantów.

Mundurowi szybko ustalili przestępców. Kilka dni po zdarzeniu sześciu mężczyzn w wieku od 19 do 23 lat zostało aresztowanych na okres trzech miesięcy. Wśród sprawców był również 15-latek, o którego losach zadecyduje sąd rodzinny.

Działania mundurowych pozwoliły ustalić ostatniego uczestnika rozboju. 17-latek ukrywał się nie tylko ze względu na przestępstwo, jakie popełnił. Był też poszukiwany opiekuńczo, ponieważ uciekł z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Sąd zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. Zgodnie z prawem karnym, 17-latek za popełnione przestępstwo odpowie, jak osoba dorosła. Najbliższe trzy miesiące spędzi za kratami.