Już w ten piątek, 5 maja długo wyczekiwana premiera produkcji Marvela – Strażników Galaktyki vol. 2. Jednak zanim ją obejrzycie, warto przypomnieć sobie też 1. część.

Już 5 maja o godzinie 21:00, kina Helios zapraszają na wyjątkowy wieczór w towarzystwie największych awanturników w całym kosmosie. – Zagramy obie części filmowej serii z premierowym pokazem „Strażników Galaktyki 2” – zapowiadają organizatorzy. – Tego dnia zagramy Strażników Galaktyki część 1 oraz premierowo część drugą – dodają.

Strażnicy Galaktyki 2 to sequel filmu Strażnicy Galaktyki z 2014 roku, opartego na komiksach Marvela. Druga część produkcji Jamesa Gunna ukaże przeszłość głównego bohatera i jego pochodzenie, ale przede wszystkim skupi się na jego nowej misji.

Peter Quill, szop Rocket, drzewokształtny Groot, Gomora i Drax Niszczyciel to najbardziej nieprzewidywalna zgraja superbohaterów Marvela. Przez zadziwiające i pełne humoru sploty wydarzeń to właśnie oni stają się ostatnią nadzieją w walce o przetrwanie galaktyki.

Strażnicy Galaktyki będą kontynuowali podróż przez kosmos. Zmierzą się z kosmicznymi złoczyńcami i razem odkryją prawdę o ojcu Petera. Starzy wrogowie zostaną sojusznikami drużyny, a postacie dobrze znane z klasycznego komiksu przybędą z pomocą bohaterom.

Czekają nas oszałamiające efekty specjalne, nieustannie trzymająca w napięciu akcja i gwiazdorska obsada znana z pierwszej części Strażników Galaktyki. – Jesteśmy przekonani, że taka dawka emocji jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć – przekonują organizatorzy.

Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs. Do zgarnięcia są dwa podwójne zaproszenia. Wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie:

Którego z galaktycznych bohaterów lubisz najbardziej?

Na odpowiedzi czekamy do 5 maja, do godz. 10:00. Najciekawsze odpowiedzi z uzasadnieniem nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami do kina Helios w Sosnowcu. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie “Minimaraton Strażników Galaktyki”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska, adresu zamieszkania oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”