Na scenie zadebiutował ponad 30 lat temu, od tego czasu swoimi dowcipnymi komentarzami ubarwia polską rzeczywistość. Popularny komik – Marcin Daniec w Sosnowcu, wystąpi 23 kwietnia.

W niedzielę, 23 kwietnia przed sosnowiecką publicznością wystąpi popularny satyryk- Marcin Daniec. Debiutował ponad trzydzieści lat temu i od tego czasu swoim poczuciem humoru rozbawia publiczność do łez. Komik ma doskonały kontakt z ludźmi zgromadzonymi na widowni.

Daniec to artysta, który fenomenalnie potrafi wcielać się w przeróżne postacie, naśladując i przejaskrawiając ich cechy. Aktor na scenie umiejętnie zmienia się z małego chłopca w zagorzałego kibica sportowego, przy czym pojawia się uśmiech i łzy radości nawet na najbardziej kamiennych twarzach.

Daniec w swoich skeczach stara się nie umieszczać treści politycznych, natomiast wiele uwagi poświęca temu co znajduje się wokół obywateli. Przedstawienie Marcina Dańca to także piosenka, która nakłania do refleksji i ubogaca występ.

Występ satyryka w sosnowieckiej Muzie rozpocznie się o godzinie 19:30. Bilety w cenie 45 zł i 35 zł, dostępne online na stronie www.kiepura.pl, w kasach sali widowiskowo -koncertowej Muza i Energetycznego Centrum Kultury.

fot. www.marcindaniec.pl