W najbliższy piątek, 23 sierpnia, w sosnowieckim kinie Helios na kinomaniaków czeka wyjątkowa filmowa uczta – Nocny Maraton Filmowy. Przygotowaliśmy dla Was dwa podwójne zaproszenia.

Już 23 sierpnia, w kinie Helios w Sosnowcu odbędzie się Maraton Wakacyjnych Strachów. – Tym razem gwarantujemy noc pełną paraliżującego strachu oraz dużą dawkę humoru i świetnej zabawy – zapowiadają organizatorzy.

Nocny seans rozpocznie się od jednego z najbardziej wyczekiwanych horrorów tego roku – Upiorne opowieści po zmroku. Po krótkiej przerwie niezwykle klimatyczny Midsommar w biały dzień. Następnie uczestnicy zobaczą dwa filmy, w których humor i groza idą w parze – Noc żywej Deb oraz Hellbenders: niech nas piekło pochłonie.

Nocny Maraton Filmowy w sosnowieckim kinie Helios już 23 sierpnia. Początek o godz. 23.00. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy konkurs, w którym do zgarnięcia są dwa podwójne zaproszenia. Aby je zdobyć, wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie:

Jakie jest Twoje najlepsze wspomnienie wakacyjne?

Na odpowiedzi czekamy do 23 sierpniaa, do godz. 10:00. Najciekawsze odpowiedzi z uzasadnieniem nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami do kina Helios w Sosnowcu. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie “Maraton wakacyjnych strachów”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”