Z okazji Halloween, Nocne Maratony Filmowe Helios stawiają przed fanami horrorów piekielnie straszny dylemat. Do wyboru macie dwie noce i dwa zestawy filmów, a w nich aż 8 przerażających horrorów.

Nocne Maratony Filmowe to nie tylko okazja do „nieprzespanej” nocy i sale kinowe oddane do dyspozycji „nocnych marków”. To przede wszystkim doskonały moment na przeżycie kilku godzin w niepowtarzalnym klimacie, jaki stworzyć potrafią filmy grane jeden za drugim.

26 i 31 października maratończycy mogą wybierać spośród specjalnie wyselekcjonowanych na tę okazję horrorów. – W pierwszym zestawie pokażemy cztery filmy, których jedynym celem jest śmiertelnie Was wystraszyć – zapowiadają organizatorzy.

Pierwszy zestaw zawiera cztery przedpremierowe horrory z najmocniej wyczekiwaną „Suspirią”, producentów takich hitów jak „Czarny łabędź”, „Zodiak” czy „Wyspa tajemnic”. Dalej, do zobaczenia przedpremierowo, wyłącznie w kinach Helios, „Nocne istoty” i „13 kamer”. Dzieła dopełni przerażająco intensywny „Wyleczeni”, z nominowaną do Oscara Ellen Page.

Zestaw drugi rozpocznie się przedpremierowym pokazem filmu „Oblicze mroku”. Dalej, jedynym kinowym pokazem specjalnym „Duch śmierci”! Potem dwa kolejne pokazy przedpremierowe. Trzymający w niezwykłym napięciu do ostatniej sekundy „Poroniony” i doskonale oceniany na festiwalach horrorów „Mrok”.

Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do zgarnięcia są dwa podwójne zaproszenia na Maraton Halloween, który odbędzie się 26 i 31 października o godzinie 23:00 (do wyboru jeden z podanych dni). Aby je zdobyć wystarczy tylko odpowiedzieć na poniższe pytanie:

Jaki jest Twój ulubiony horror?

Na odpowiedzi czekamy do 26 października, do godz. 10:00. Najciekawsze odpowiedzi z uzasadnieniem nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami do kina Helios w Sosnowcu.

Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie „Maraton Halloween”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”