W najbliższy piątek, 31 maja, w sosnowieckim kinie Helios na kinomaniaków czeka wyjątkowa filmowa uczta – Nocny Maraton Filmowy, podczas którego zostaną wyświetlone produkcje sióstr Wachowskich. Przygotowaliśmy dla Was dwa podwójne zaproszenia.

Kino Helios przygotowało nie lada gratkę dla fanów „Matrixa”. Już 31 maja odbędzie się Nocny Maraton Filmowy, podczas którego wyświetlone zostaną trzy filmy z serii Matrix. Okazją ku temu jest 20. rocznica pojawienia się na srebrnym ekranie jednej z najbardziej kultowych serii Sci-Fi.

Na początek, widzowie zobaczyć będą mogli jeden z najwybitniejszych filmów gatunku – „Matrix”. Po krótkiej przerwie zobaczymy kolejną część „Matrix Reaktywacja”. Na zakończenie ostatnia część trylogii rodzeństwa Wachowskich – „Matrix Rewolucje”.

– Jesteśmy przekonani, że emocje związane ze zderzeniem dwóch światów jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwolą Wam zasnąć – zapewniają organizatorzy.

Nocny Maraton Filmowy w sosnowieckim kinie Helios już 31 maja. Początek o godz. 23:00. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy konkurs, w którym do zgarnięcia są dwa podwójne zaproszenia. Aby je zdobyć, wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie:

Którą część kultowej produkcji lubisz najbardziej?

Na odpowiedzi czekamy do 31 maja, do godz. 10:00. Najciekawsze odpowiedzi z uzasadnieniem nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami do kina Helios w Sosnowcu. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie “Nocny Maraton Matrix”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”