Tegoroczne święto dzieci w Będzinie potrwa dwa dni. Dla najmłodszych mieszkańców miasta przygotowano wiele atrakcji, dzięki którym ich święto będzie wyjątkowe.

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. W tym roku, to wyjątkowe wydarzenie będzie trwało w Będzinie dwa dni. Pierwszego dnia, 1 czerwca w parku Syberka atrakcjom i rozrywkom nie będzie końca. Niezapomnianych wrażeń dostarczą najmłodszym Kosmokwaki, czyli trzy niezwykle barwne, śpiewające i tańczące postacie. A przesympatyczne Klauny z Centrum Europy poprowadzą zwariowany program dla dzieci.

Tegoroczne niespodzianki to m.in. bańki mydlane, modelowanie balonów, strzelnica paintball dla dzieci, wata cukrowa, dmuchane zjeżdżalnie, liczne stragany z zabawkami oraz malowanie twarzy. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 14:00. Wcześniej, o godz. 12:00, odbędzie się podsumowanie akcji Rowerowy Maj.

2 czerwca odbędzie się Klasyczny Dzień Dziecka na targowisku miejskim. Na najmłodszych czekać będą nie tylko zabytkowe samochody, ale również miasteczko strażackie, pokazy strażackie, nauka pierwszej pomocy, militaria i dmuchane zjeżdżalnie.