„Niekwestionowany autorytet kulinarny, który z zabójczą skutecznością wypełnia swoją misję”, w ciągu ostatnich 3 dni pomagał jednej z czeladzkich restauracji.

Tym razem, znana restauratorka wraz z Kuchennymi Rewolucjami przybyła z pomocą restauracji Lawendowy Dom. Informacja o udziale czeladzkiej restauracji w popularnym programie rozeszła się lotem błyskawicy po okolicznych miejscowościach. Mieszkańcy i fani programu z ciekawością obserwowali poczynania kuchennej rewolucjonistki.

Wiadomo już, że Magda Gessler w lokalu przy ulicy Katowickiej zmieniła wystrój, menu, a także najprawdopodobniej nazwę. – Uważam, że udział Lawendowego Domu to dobry pomysł. Owszem, restauracja jest znana mieszkańcom Czeladzi, ale wciąż brakuje nam na rynku czegoś, co ożywi to miejsce – mówi pani Ania, mieszkanka Czeladzi. – Ja będę mocno im kibicować i trzymać kciuki – dodaje.

Dotychczas restauracja Lawendowy Dom serwowała pyszne desery oraz smaczną kawę i przekąski. Można tu było zjeść także zdrowe sałatki i pyszne zupy oraz dania obiadowe, takie jak steki wołowe czy enchilada z kurczaka. Poza standardową działalnością restauracyjną w lokalu organizowane były imprezy okolicznościowe.

Niestety umowa z producentami programu zabrania właścicielom restauracji ujawniać szczegóły rewolucji. Na wyniki kilkudniowej metamorfozy trzeba zaczekać do emisji odcinka z udziałem Lawendowego Domu. Wtedy też przekonamy się czy restauracja otrzymała akceptację Magdy Gessler po jej ponownej wizycie w tym miejscu.