Jakub Motylewski dołącza do grona zawodników, którzy zdecydowali się zostać w Dąbrowie Górniczej. Środkowy przedłużył kontrakt z MKS-em.

Dla mierzącego 210 centymetrów zawodnika będzie to drugi sezon w dąbrowskich barwach. Rozgrywki 2020/2021 zakończył ze średnimi statystykami na poziomie 2,1 punktów i 2 zbiórek na mecz.

Jakub Motylewski do MKS-u trafił z Polpharmy Starogard Gdański. Wcześniej grał w Treflu Sopot, którego barwy reprezentował od sezonu 2012/2013, grając najpierw w kadrach młodzieżowych i w II lidze, a od sezonu 2015/2016 również na ekstraklasowych parkietach. Nadmorską drużynę opuścił w trakcie sezonu 2018/2019, gdy został wypożyczony do Jamalexu Polonii 1912 Leszno.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez MKS Dąbrowa Górnicza (@mks_dg)

Jakub Motylewski zostaje w Dąbrowie Górniczej

Chcę osiągnąć jeszcze lepsze miejsce niż w poprzednim sezonie i rozwijać własne umiejętności, żeby stać się jak najbardziej przydatnym dla drużyny – mówi Jakub Motylewski.

Jakub Motylewski jest już czwartym zawodnikiem w składzie, który prowadzić będzie Jacek Winnicki. Oprócz środkowego kontrakt podpisali już Michał Nowakowski, Milivoje Mijović i Mikołaj Ratajczak.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE:

Jacek Winnicki ponownie poprowadzi MKS Dąbrowa Górnicza