W sobotę, 7 października, w sosnowieckiej Muzie znany aktor i reżyser Emilian Kamiński przeniesie widzów w klimat zakopiańskiego hotelu. Wszystko za sprawą jego najnowszej sztuki „SPA, czyli Salon Ponętnych Alternatyw”.

„SPA, czyli Salon Ponętnych Alternatyw” to najnowszy spektakl w reżyserii Emiliana Kamińskiego.

Nie każdy kierownik hotelu ma okazję gościć tajemniczego PREZESA, czyli Szefa wszystkich Szefów, od którego zależy być albo nie być hotelu, którym kieruje. Taka szansa trafia się Hubertowi, kierownikowi hotelu w Zakopanem, który od miesięcy przygotowuje się na tę, jakże ważną, wizytę. Splot niefortunnych zdarzeń i góralska gwara sprawiają, że najwyższy rangą dostojnik trafia do pokoju, w którym nic nie wygląda tak, jak powinno.

Spektakl „SPA, czyli Salon Ponętnych Alternatyw” - fot. mat. pras.
Spektakl „SPA, czyli Salon Ponętnych Alternatyw” – fot. mat. pras.

Mimo że widok z okna jest na Giewont, uwagę PREZESA przykuwa coś zupełnie innego. Nie wszystko jednak stracone, ponieważ PREZES pożyteczne połączył z przyjemnym i zaprosił do hotelu kochankę, nie mając pojęcia o tym, że żony też czasem robią niespodzianki.

Brawurowa gra aktorska, klimat zakopiańskiego hotelu i przezabawne dialogi gwarantują rozrywkę na najwyższym poziomie. Zadbają o to znani i lubiani aktorzy. W rolach głównych zobaczymy m.in. Paulinę Koltz, Annę Powierzę i Jacka Rozenka.

Emilian Krakowski w klimat Zakopanego zagłębiowską publiczność przeniesie 7 października w sosnowieckiej Muzie. Bilety w cenie 85 zł (balkon) i 95 zł (parter) do nabycia m.in. w kasie i na stronie kupbilecik.pl.

Spektakl „SPA, czyli Salon Ponętnych Alternatyw” - fot. mat. pras.
Spektakl „SPA, czyli Salon Ponętnych Alternatyw” – fot. mat. pras.

Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do zgarnięcia są trzy podwójne zaproszenia na wspomniany spektakl (7 października o godz. 17.00). Aby zdobyć bilety należy udzielić odpowiedzi na pytanie:

Z czym kojarzy Wam się Zakopane?

Na odpowiedzi czekamy do wtorku, 3 października, do godz. 23.59 na adres mailowy: konkurs@twojezaglebie.pl w tytule wpisując „SPA”. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie.

Pamiętajcie, aby w treści wiadomości umieścić swoje dane: imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz telefon kontaktowy.

Przesłane odpowiedzi bez tych informacji NIE WEZMĄ udziału w konkursie. Prosimy również o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”