Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym mamy okazje spotkać się z najbliższymi i wręczyć im upominki. Czemu nie zrobić sobie tej przyjemności i wręczyć prezentu samemu sobie? A może wciąż poszukujesz upominku dla swojego taty lub partnera? Weź udział w naszym świątecznym konkursie i wygraj atrakcyjne nagrody ufundowane przez markę Borgio!

Początek XX wieku, rzymska dzielnica Borgo. To tam powstał zakład krawiecki, który stworzył wyjątkowe, ponadczasowe wykroje odzieży męskiej idealnie dopasowujące się do różnych typów sylwetki. Mnogość krojów oraz precyzja wykonania sprawiają, że kolekcje akcentują walory danej budowy ciała, ukrywając jednocześnie jej mankamenty. Ten włoski szyk i elegancja dotarły także do Polski pod nazwą Borgio.

Marka Borgio stawia na naturalność. Do produkcji kolekcji wykorzystywane są wysokiej jakości włókna pochodzenia zwierzęcego (wełna, kaszmir, jedwab) oraz naturalnego (bawełna, len). Dzięki tym szlachetnym surowcom odzież jest wytrzymała, przewiewna, a także delikatna dla skóry. W ofercie marki można znaleźć między innymi luksusowe garnitury, marynarki, koszule, płaszcze, koszulki polo czy obuwie, ale także oryginalne akcesoria.

Salon Borgio w CH M1 w Czeladzi - fot. mat. pras.
Salon Borgio w CH M1 w Czeladzi – fot. mat. pras.

Specjalnie z okazji nadchodzących świąt, razem z czeladzkim salonem Borgio, zapraszamy do zabawy! Do wygrania będą eleganckie akcesoria tej włoskiej marki:

I miejsce: krawat z kolekcji Classico
II miejsce: mucha z kolekcji Classico
III miejsce: poszetka z kolekcji Classico

Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy krótko odpowiedzieć na pytanie: Krawat czy mucha? Co wybierasz i dlaczego? Na wiadomości czekamy do 16 grudnia do godziny 10.00. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie „Borgio”. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych: „Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”

UWAGA! Nagrody będzie można odebrać w salonie Borgio mieszczącym się w CH M1 przy ul. Będzińskiej 80 w Czeladzi po ogłoszeniu wyników.

Zapraszamy do zabawy oraz do polubienia profilu Borgio na FB.