Będzińscy policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca miasta, który groził parze pozbawieniem życia, po tym jak zwrócono mu uwagę za zbyt głośne puszczanie muzyki.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło na jednej z będzińskich ulic. Pracownica sklepu zwróciła uwagę jednemu z mieszkańców kamienicy znajdującej się przy sklepie, aby nieco ściszył muzykę, która mocno przeszkadzała klientom. 27-latkowi nie spodobała się ta uwaga i zaczął być agresywny wobec kobiety. Groził jej nawet pozbawieniem życia.

broń
Groził parze pozbawieniem życia – fot. KPP w Będzinie

Kobieta wraz ze swoim partnerem postanowili zgłosić sprawę policji. W drodze do jednostki zauważyli mężczyznę i chcieli wyjaśnić całą sytuację. Mieszkaniec Będzina na widok partnera ekspedientki wyjął przedmiot przypominający broń i tym razem swoje groźby skierował w jego kierunku.

Kryminalni szybko zatrzymali mężczyznę, który usłyszał już zarzuty. Policjanci zabezpieczyli również przedmiot, którym groził zatrzymany 27-latek. Decyzją będzińskiego prokuratora wobec mężczyzny zastosowano policyjny dozór. Grozi mu kara do 2 lat więzienia.