W sobotę, 3 lipca odbędzie się ogólnopolska konferencja „Farmaceuta w sieci” organizowanej przez Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji Oddział Sosnowiec.

Internet jest obecnie jednym z głównych źródeł informacji. Warto korzystać ze stron, które są sprawdzone i wiarygodne, szczególnie jeśli szukamy informacji na temat zdrowia i jego profilaktyki. Edukacją w sieci zajmują się także farmaceuci, starając się w przystępny sposób pomagać swoim odbiorcom.

Czym dokładnie zajmują się farmaceuci w internecie i jak wygląda taka działalność? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań można znaleźć podczas ogólnopolskiej konferencji „Farmaceuta w sieci” organizowanej przez Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji Oddział Sosnowiec.

Farmaceuta w sieci – fot. mat. pras.

Wydarzenie zostanie podzielone na dwa panele: panel ekspercki oraz panel studencki. W pierwszym panelu prelegentami, będą magistrzy farmacji posiadający prawo wykonywania zawodu, natomiast w drugim swoimi doświadczeniami podzielą się studenci farmacji.

Konferencja ma ona celu przybliżenie działalności farmaceutów w mediach społecznościowych oraz przedstawienie możliwości rozwoju w sieci. Początek zaplanowano na godz. 10:00 i poprowadzona będzie na platformie Clickmeeting.

Partnerem prasowym wydarzenia jest Twoje Zagłębie.