Przez najbliższy rok patronem akwenu w parku Grabek będzie CKS Czeladź. Klub ten zaoferował najwyższą kwotę w licytacji na rzecz WOŚP.

CKS Czeladź patronat nad akwenem w parku Grabek wylicytował za 2225 złotych. Pieniądze te trafią na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Brawo, bo to wspaniały gest i dobra reklama, a może i zachęta dla nas mieszkańców, by wspierać naszych piłkarzy z CKS, choćby kupując karty-cegiełki wspierające klub, które aktualnie rozprowadzają – podkreśla Zbigniew Szaleniec, burmistrz Czeladzi. – Myślę, że warto, bo za w sumie niewielkie pieniądze, będzie można pomóc klubowi w realizacji ambitnych planów sportowych i na, mam nadzieję pięknie wyremontowanym w tym roku stadionie, oglądać awans i grę na wyższym poziomie rozgrywkowym piłkarzy CKS oraz dużego grona naszych najmłodszych piłkarzy – dodaje.

CKS Czeladź występuje w sosnowieckiej A-klasie. Po rundzie jesiennej Zagłębiacy są liderem. Czeladzianie mają siedem punktów przewagi nad Czarnymi Sosnowiec i Łazowianką Łazy.