Kryminalni z Czeladzi zatrzymali 23-latka, który był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości do odbycia kary w wymiarze 90 dni pozbawienia wolności. Mężczyzna nie chciał łatwo się poddać. Czeladzianin próbował ucieczki i zaatakował policjantów, chcąc zrzucić ich ze schodów.

Policjanci z czeladzkiego komisariatu udali się do jednego z mieszkań na terenie miasta, gdzie jak ustalili, miał przebywać poszukiwany mężczyzna. Czeladzianin uchylał się od odpowiedzialności i ukrywał przed wymiarem sprawiedliwości.

Gdy mundurowi zapukali do drzwi 23-latka, ten po otwarciu drzwi próbował ucieczki. Mężczyzna zaatakował kryminalnych, próbując zrzucić ich ze schodów. Funkcjonariusze po opanowaniu sytuacji obezwładnili poszukiwanego, którego zatrzymali.

Mężczyzna trafił do policyjnej celi i usłyszał już zarzut naruszenia nietykalności cielesnej interweniujących policjantów. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności, jednak już teraz trafił za kratki na 90 dni celem odbycia kary za wcześniejsze przewinienia.