1 000 okularów korekcyjnych za 1zł z okazji otwarcia salonu KODANO Optyk w Dąbrowie Górniczej!

13 stycznia 2022 roku odbędzie się WIELKIE OTWARCIE salonu KODANO Optyk! Z tej okazji możesz otrzymać od nas pełne okulary korekcyjne (oprawki + soczewki okularowe) tylko za 1zł!

Zapraszamy!

  • KODANO Optyk, CH Pogoria, ul. Jana III Sobieskiego 6, tel. 534 759 593.

Prosta promocja i proste zasady!

Z okazji otwarcia nowego salonu KODANO Optyk w dniach od 13 do 15 stycznia oprawki marki Santino wraz z soczewkami okularowymi w mocach od –2 do +2 oraz maksymalną wartością cylindra w zakresie od 0.00 do +2.00 dioptrii będzie można kupić za 1zł. Chcesz dokonać zmiany w zestawie promocyjnym? Wybierz dowolne oprawki lub soczewki okularowe i skorzystaj z 50 proc. rabatu. Tak świetne promocje to idealny czas, żeby zadbać o swoje oczy.

Nowo otwarty salon zachwyca jasnym, przestronnym wnętrzem oraz bogatym asortymentem opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych. W salonach KODANO Optyk można znaleźć okulary znanych, światowych marek takich jak: Ray-Ban, Emporio Armani, Versace, Dolce&Gabbana, Moretti, Loretto i wiele innych. Doradcy klienta pomogą dobrać okulary do każdego kształtu twarzy, każdego typu urody oraz każdego gustu.

kodano optyk
KODANO Optyk – fot. mat. pras.

Salony KODANO Optyk

Salony KODANO Optyk należą do grupy KODANO – największego w Polsce sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi, której częścią jest także sklep internetowy z okularami Kodano.pl. Warto dodać, że grupa Szkla.com S.A. w całości powstała przy wykorzystaniu polskiego kapitału.

W salonach KODANO Optyk można zarówno dobrać okulary, jak i zbadać wzrok. Profesjonalne badanie wzroku wykonują wykwalifikowani optometryści oraz refrakcjoniści. Ponadto w każdym salonie pracują doświadczeni doradcy, którzy chętnie pomogą w wyborze odpowiednich okularów, spełniających wszystkie oczekiwania.

Oprócz Dąbrowy Górniczej, salony KODANO Optyk znajdują się w miastach takich jak: Białystok, Bielsko – Biała, Bydgoszcz, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gdańsk, Kalisz, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Opole, Poznań, Rzeszów, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Warszawa i Wrocław.

Wielkie otwarcie salonu KODANO Optyk w Dąbrowie Górniczej to szansa na skorzystanie z wyjątkowej promocji, dlatego nie przegap okazji i kup swoje wymarzone okulary tylko za złotówkę.