echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);

Miejska Biblioteka Publiczna w Czeladzi otrzymała dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację trzech projektów.

MBP w Czeladzi najpierw pozyskała środki na modernizację całej placówki w wysokości prawie 800 tys. zł, a teraz udało się również uzyskać fundusze na wzbogacenie swojej działalności merytorycznej. Przygotowane i zgłoszone przez bibliotekarzy cztery programy, uzyskały wysoką ocenę Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

– Przygotowane i zgłoszone przez naszych bibliotekarzy cztery programy, uzyskały wysoką ocenę Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. MBP uzyskała na ich realizację łącznie 41 tys. zł. Jeżeli do tego dodać 11 tys. wymaganego udziału własnego, to o ponad 50 tys. zwiększą się w naszej miejskiej bibliotece środki ,na wzbogacenie działalności edukacyjno-czytelniczej. Brawo Pani dyrektor, brawo nasi bibliotekarze – informuje na swoich social mediach, Zbigniew Szaleniec, burmistrz Czeladzi.

Trzy programy uzyskały dofinansowanie

Miejska Biblioteka Publiczna w Czeladzi otrzymała dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w wysokości 31 500 zł na realizację trzech projektów:

  • Teatralne wierszowianki.
  • Czym skorupka za młodu nasiąknie.
  • (F)RAPująca literatura!

Celem projektów ma być zorganizowanie spotkań z autorami, artystami, ciekawymi ludźmi z różnych dziedzin kultury, literatury, sportu oraz warsztatów dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. O losach czwartego zgłoszonego przez bibliotekę projektu mamy dowiedzieć się w przeciągu kilku dni.

echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);