echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);

W piątek, 24 kwietnia, w Dąbrowie Górniczej potwierdzono osiem nowych przypadków zakażenia koronawirusem.

Prezydent Dąbrowy Górniczej poinformował w piątek wieczorem, 25 kwietnia, o ośmiu nowych przypadkach zakażenia koronawirusem.

– Pierwszy przypadek to mieszkaniec naszego miasta, który został zakażony w miejscu pracy poza Dąbrową. Obecnie przebywa w kwarantannie domowej. Druga z osób, u której pozytywny wynik został dziś potwierdzony, nie jest ani mieszkańcem, ani nie przebywa w Dąbrowie Górniczej, ale z racji zakażenia na terenie prywatnej kliniki sanepid zaliczył ją do naszych statystyk. Kolejne pięć potwierdzonych przypadków to osoby, które zostały przebadane na zlecenie sanepidu w wyniku wywiadu epidemiologicznego przeprowadzonego wśród pracowników i pacjentów prywatnej kliniki kardiologicznej. Ostatni przypadek to lekarz dąbrowskiego szpitala, który również został wytypowany do badań w wyniku kontaktu z pacjentami i personelem kliniki kardiologicznej – przekazał Marcin Bazylak.

#DGraportdnia 24.04 – stan na godz. 20:00

Dziś na terenie Dąbrowy Górniczej zostało potwierdzonych 8 nowych przypadków…

Opublikowany przez Marcin Bazylak – Prezydent Dąbrowy Górniczej Piątek, 24 kwietnia 2020

W sumie na terenie Dąbrowy Górniczej potwierdzono 37 przypadków zakażenia koronawirusem. 347 osób objętych jest kwarantanną i nadzorem epidemiologicznym.

– W związku z potwierdzeniem zakażenia u jednego z medyków Zagłębiowskiego Centrum Onkologii ważą się obecnie losy czasowego zawieszenia działalności dwóch szpitalnych oddziałów – chirurgii ogólnej oraz chirurgii onkologicznej – dodał prezydent Bazylak.

echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);