Już 12 stycznia odbędzie się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zawierciu. Nie zabraknie koncertów, pokazów, wielu atrakcji dla najmłodszych i nieco starszych mieszkańców.

Wydarzenie rozpocznie się już w sobotę, 11 stycznia, od morsowania w Zawierciańskim Klubie Morsa o godz. 12:00 oraz nocy horroru w MOK-u o godz. 20:00. W niedzielę pozytywnych emocji oraz emocji nie zabraknie. Wystąpią m.in. D-Bomb, Kapela Janicek oraz iluzjonista Paweł Kwiecień.

Finał WOŚP 2020 w Zawierciu

Zapraszam na finał WOŚP w Zawierciu 😊 ❤️ Przygotowujemy się do Finał WOŚP 2020 w Zawierciu razem m.in. z Miasto Zawiercie, Młodzieżowe Zawiercie, Miejski Ośrodek Kultury Centrum w Zawierciu – MOK Zawiercie i OSiR Zawiercie.Do zobaczenia już w najbliższy weekend 😊 W sobotę morsowanie z WOPR Zawiercie i Noc Horrorów w MOK-u, a w niedzielę koncerty w hali OSiR przy ulicy Blanowskiej 40. Wystąpią m.in. D-Bomb, Kapela Janicek i Iluzjonista Paweł Kwiecień.👉 Program finału jest dostępny tutaj: https://bit.ly/2T2CYLY

Opublikowany przez Łukasz Konarski Czwartek, 9 stycznia 2020

Ponadto, zaplanowano też bezpłatne wejścia na lodowisko i basen, marsz nordic walking, pokazy tańca, pokaz ratownictwa drogowego w wykonaniu OSP Marciszów oraz licytacje. Zwieńczeniem zabawy będzie światełko do nieba o godz. 20:00.